0
Your Cart

Manchester City se je s skupnim izidom 4:1 uvrstil v četrtfinale Lige prvakov proti Bayernu iz Münchna

Bayern München je 20. aprila v drugi tekmi četrtfinala Lige prvakov gostil Manchester City. V prvem krogu je Manchester City proti Bayernu München zmagal s 3:0, zato se je Manchester City, če na tej tekmi ne bo prejel preveč golov, zagotovo uvrstil v polfinale. Tekma se je začela hitro, obe strani sta se razigrali, na koncu pa je vsaka stran dosegla točko in remizirala z 1:1. City se je v četrtfinale uvrstil s skupnim izidom 4:1 proti Bayernu iz Münchna.

V 18. minuti je Yu Pamekano prejel rdeči karton, ker je z enim dotikom zrušil Harlanda, vendar je bil rdeči karton Pamekana razveljavljen, ker je bil Harland v ofsajdu. V 35. minuti je Harland dobil kazenski udarec, vendar je z visokim strelom zgrešil vodstvo. Prvi gol na tekmi je padel v 57. minuti, ko je Harland prejel podajo De Bruyna in s strelom z enim dotikom povedel City, kar je bil njegov 48. gol v tej sezoni v Manchester City dres. Drugi gol je padel v 80. minuti, ko je Kimmich s kazenskega strela poskrbel za izenačenje Bayerna iz Münchna, ki je še vedno zaostajal v skupnem seštevku in izpadel iz play-offa.

Ne tako izenačena tekma, Manchester City brez dvoma napreduje v četrtfinale, kjer se bo pomeril z Realom Madridom, to je tretja zaporedna sezona, ko se je Manchester City uvrstil v četrtfinale Lige prvakov, velja omeniti, da je v prejšnji sezoni Manchester City v četrtfinalu izločil Real Madrid, tokrat se ponovno srečajo z Realom Madridom, se jim lahko uspešno maščujejo? Oblecimo svoje Nogometni dresi za klube in se veselimo odlične tekme!